2013

Hendrickx Monique met Joke van het Basjeshuis: IPO 3 A met 46 punten

 

Interland Nederland - België 2013:

Ngeow Chloé met Juna van het Basjeshuis: 14de plaats met 250 punten

 

Jordens Sabine met Luna vd Blackheide: BH

Fernandez José met Lathina vh Basjeshuis: BH

Beerten An met Harmony vom Bürgereck: IPO I met 246 punten

Truyen Marleen met Jony van 't Genzokehuis: IPO 2 met 227 punten

Hendrickx Monique met Joke van het Basjeshuis: IPO 2 A met 87 punten

Bosmans Ludo met Iron van Boykesbos: IPO 3 met 291 punten

Ngeow Chloé met Juna van het Basjeshuis: IPO 3 met 275 punten

Naisbitt Michael met Brendway Enya: IPO 3 met 248 punten

Brakels Eric met Dack vom Kapbush: IPO 3 met 283 punten

Ngeow Chloé met Sivakenn Asco: IPO 3 A met 100 punten

 

Wedstrijd 10 november 2013 :

Geleider

Hond

Kringgroep

 

A

B

C

Tot.

Smet An

Korr van Zieta's Hof

Krgr 54

BH

geslaagd

Reynders Jasper

Ltjero von Giliannes

Krgr 54

BH

geslaagd

Jordens Sabine

Luna vd Blackheide

OTV 14

BH

geslaagd

Vleugels Veronique

Luca vd Blackheide

Krgr 54

BH

 

 

 

geslaagd

Denissen Mike

Keba van Zieta's Hof

Krgr 54

BH

 

 

 

geslaagd

Fernandez José

Lathina vh Basjeshuis

OTV 14

BH

 

 

 

geslaagd

Beerten An

Harmony vom Bürgereck

OTV 14

IPO I

96

75

75

246

Truyen Marleen

Jony van 't Genzokehuis

OTV 14

IPO II

71

75

81

227

Vanherck Mirthe

Ice van Zieta's Hof

Krgr 54

IPO II

90

82

92

264

Sirigu Alberto

Kendi van Rozentuin

Krgr 52

IPO II

95

85

80

256

Hendrickx Monique

Joke vh Basjeshuis

OTV 14

IPO II

87

 

 

87

Claes Inge

Krak vd Daelenberghutte

Krgr 47

IPO II

99

79

94

272

Ngeow Chloé

Juna vh Basjeshuis

OTV 14

IPO III

100

79

96

275

Bosmans Ludo

Iron van Boykesbos

OTV 14

IPO III

100

95

96

291

Aelterman Sandra

Hanna van Zieta's Hof

Krgr 54

IPO III

95

80

86

261

Hodzelmans Marc

King vh Basjeshuis

Krgr 54

IPO III

100

91

95

286

Naisbitt Michael

Brendway Enya

OTV 14

IPO III

95

70

83

248

Brakels Eric

Dack vom Kapbush

OTV 14

IPO III

97

90

96

283

Ngeow Chloé

Sivakenn Asco

OTV 14

IPO III

100

 

 

100

 

VVDH Speurkampioenschap 2013:

Monique Hendrickx met Joke van het Basjeshuis: IPO 2 met 169 punten

Ngeow Chloé met Juna van het Basjeshuis: IPO 3 met 0 punten

 

Bielen Julien met Igor van de Smisberg (Geleider Marleen en Erik): KKL voor 't leven

 

Scheldetrofee Antwerpen 2013:

Truyen Marleen met Mala von Externstein (Geleider Jari): 4 de plaats veel belovend

Rinus Bastiaansen met Loes van 't Basjeshuis (Geleider Birte): 7 de plaats G

Jari Vaes met Kunta von Loosbroekerzwinger (Leon): 1 ste plaats ZG

José Fernandez-Garcia met Latina van 't Basjeshuis (Geleider Erik): 4 de plaats G

 

Ngeow Chloe met Juna van het Basjeshuis : IPO 3 met 277 punten

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch : IPO 3 met 277 punten

Monique Hendrickx met Joke van 't Basjeshuis : IPO 1 met 256 punten

Verdickt Roger met Hinau van Rozentuin : IPO 3 met 194 punten

 

Bundessiegerzuchtshau 2013 :

Jari Vaes met Kunta von Loosbroekerzwinger (Leon): 112 de plaats ZG

 

Belgisch Kampioenschap Africhting 2013 :

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch : 6 de plaats met 277 punten

Ngeow Chloe met Juna van het Basjeshuis : 12 de plaats met 245 punten

 

Plaats

Deelnemer

Hond

A

B

C

Tot.

1

Van den Berghe Ronny

Kümmel v/d Donnerbrücke

98

97

96

291

2

Kochan Rob

Grem du Triangle Magique

98

94

93

285

3

Degens Johnny

Ipo van de Biezenhoeve

98

90

95

283

4

Dilen Emiel

Eik von Haus Targa

99

88

92

279

5

Vandebon Frédéric

Haïk v/d Y'ancy Hoeve

97

86

94

277

6

Brakels Eric

Dack vom Kapbusch

98

91

88

277

7

Baelus Bert

Cliff vom Gillrather Traum

90

88

93

271

8

Snollaerts Roger

Kid vom Haus Valkenplats

95

80

94

269

9

Salaets Frans

Ilja von den Bärfallen

90

90

88

268

10

Frix Ina

Gucci von Spitzbubezwinger

96

81

86

263

11

Vander Elst Benny

Fado von Giliannes

97

74

86

257

12

Ngeow Chloe

Juna van het Basjeshuis

95

70

80

245

13

Willems Luc

Hagar van Rowey

72

83

82

237

14

Peeters Wendy

Hippie van de Gulderij

29

85

90

204

15

Van de Winkel Erwin

Eliot vom Döllenwiesestamm

19

61

88

168

16

Devriendt Guy

Gwen of Kraks Beauty

0

DISQ

0

0

17

Appeltants Patrick

Geff van Boykesbos

0

0

DISQ

0

18

Fraiteur Armand

Ian von Giliannes

0

0

DISQ

0

 

Verdickt Roger met Hinau van Rozentuin : 251 punten

 

Belgische Sieger Andenne 2013:

Jari Vaes met Kunta von Loosbroekerzwinger (Leon): ZG

 

Nederlandse Sieger Andenne 2013:

Ben Buysmans met Rony von Haus Hollman ( geleider Erik ): Goed

Jari Vaes met Kona von Loosbroekerzwinger (Leon): ZG

Jari Vaes met Quelle von Loosbroekerhaus (Leon) : Veterane klasse 1ste plaats

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : ZG

 

Fransen Tristan met Brigadens Elda : IPO I : 280 punten

 

An Beerten met Harmony von Bürgereck : UV

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : UV

 

Kusttrofee 2013:

Latacz Raymond met Vasco vom Götzberg (geleider Erik): veel belovend

Jari Vaes met Kunta von Loosbroekerzwinger (Leon): 2de plaats ZG

Ben Buysmans met Rony von Haus Hollman : 2de plaats ZG

 

Ngeow Chloe met Juna van het Basjeshuis : 1 ste plaats met 272 punten

Fransen Tristan met Brigadens Elda : 201 punten

 

Kringgroepkampioenschap 2013: 4 de plaats

 

Fernandez Garia José

Lexx van het Basjeshuis

BOP

93

Ben Buysmans

Xaron von Nimbus

BOP

90

Monique Hendrickx

Joke van het Basjeshuis

A

83

Rinus Bastiaansen

Sivakem Asco

A

95

Chloé Ngeow

Juna van 't Basjeshuis

A

74

Marleen Truyen

Jony van 't Genzokehuis

B

80

Roger Verdickt

Hinau van de Rozentuin

B

92

Robert Ceulenmans

Igor v. Haus Barkley

C

90

Ludo Bosmans

Iron van Boybesbos

C

87

Jari Vaes

Kiara van 't Genzokehuis

Kynologie teven

97

Erik Vaes

Genzo van Corsalabroek

Kynologie reuen

94

Marleen Schrevens

Ronny von Haus Hollman

Kynologie reuen

92

 

Aankeuring Geel:

Ngeow Chloe met Juna van het Basjeshuis : KKL

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch : KKL

 

Tentoonstelling Saive:

Jari Vaes met Kunta von Loosbroekerzwiger (Leon): 3de plaats ZG

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : ZG

 

Tentoonstelling Riemst :

Marleen Truyen met Mala vom Externstein (geleider Birte) : veel belovend

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg (geleider Ben) : veel belovend

Ben Buysmans met Ronny von Haus Hollman : ZG

José Fernandez-Garcia met Lexx v.h. Basjeshuis (geleider Erik) : ZG

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : ZG

Jari Vaes met Kunta von Loosbroekerzwinger (Leon): 3de plaats ZG

 

VVDH Kampioenschap Meerhout :

Ngeow Chloe met Juna van het Basjeshuis : 253 punten

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch : 262 punten

Verdickt Roger met Hinau van Rozentuin : 167 punten

 

Johan Vos met Igor v. Holzhütte : IPO III : 211 punten

An Beerten met Harmony vom Burgereck : BH

 

Koppelwedstrijd As :

Bosmans Ludo en Ngeow Chloe : 181 punten

Bosmans Ludo en Ceulenmans Robert : 180 punten

 

C.A. Trofee bij Kringgroep Land van Aalst en Dender :

Ngeow Chloe met Juna van het Basjeshuis : 4 de plaats 274 punten

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch : 5 de plaats 272 punten

Verdickt Roger met Hinau van Rozentuin : 9 de plaats 195 punten

 

Tentoonstelling Crisnée :

Ben Buysmans met Ronny von Haus Hollman : 2 de plaats Veel Belovend

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : 1 ste plaats ZG

Birte Vaes met Geke van Corsalabroek (geleider Jari) : Uitmuntend

Julien Bielen met Igor van de Smisberg : Uitmuntend

 

Aankeuring Beveren:

Rinus Bastiaansen met Kaya v.Banholz : KKL

Truyen Marleen met Jony van 't Genzokehuis : KKL

 

Wintertroffee Minderhout :

Ben Buysmans met Ronny von Haus Hollman : 3 de plaats Veel Belovend

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : ZG

Roger Verdickt met Hinau v. d. Rozentuin : ZG

 

Provinciaal Kampioenschap Limburg :

Roger Verdict met Hinau v. d. Rozentuin : 3 de plaats met 261 punten

Brakels Erik met Dack vom Kabusch : 6 de plaats met 245 punten

Franssen Tristan met Kaya vom Banholz : 7 de plaats met 240 punten

 

 

Tristan Fransen met Kaya v. Banholz : IPO III

Tristan Fransen met Brigadens Elda : BH

Mike Howard met Natselnath Astral : IPO I

Johan Vos met Igor v.Holzhütte : IPO II

 

Wedstrijd 16 februari 2013 :

Geleider

Hond

Kringgroep

 

A

B

C

Tot.

Fransen Tristan

Brigadens Elda

OTV 14

BH

geslaagd

Maessen Peggy

Django von Sascibel Haus

Krgr 54

BH

geslaagd

Van der Linden André

Ossie van de Zeelberg

Krgr 57

BH

geslaagd

Ruperti Pascale

Femmefatal

IPO I

81

88

92

261

Sirigu Alberto

Kendi vd Rozentuin

As

IPO I

94

82

90

268

Howard Mike

Natselnath Astral

OTV 14

IPO I

76

71

82

229

Theysbers Walter

Matsu

Duivelsberg

IPO I

/

82

87

184

Vos Johan

Igor vom Holzhütte

OTV 14

IPO II

89

86

84

259

Fransen Tristan

Kaya vom Banholz

OTV 14

IPO III

85

86

95

266

De Jong Leo

Fleus vd Polderbos

IPO III

96

84

86

266

 

José Fernandez-Garcia met Lexx van het Basjeshuis : Sociale test