2014

Sinterklaastrofee 2014 :

Fransen Tristan met Brigadens Elda : 1 ste plaats IPO III 97 - 93 - 96 286

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch : 2 de plaats IPO III 98 - 96 - 92 286

Claes Inge met Krak von der Daelenberghütte : 4 de plaats IPO III 88 - 93 - 93 274

Bastiaansen Rinus met Loes van het Basjeshuis : 8 ste plaats IPO II 75 - 91 - 90 256

Latacz Raymond met Vasco vom Götzberg : 9 de plaats IPO I 76 - 70 - 80 226

Verdick Roger met Hinau van de Rozentuin : IPO III A 88

Ngeow Chloé met Asco Sivakenn : IPO III A 96

 

Nye Stuart met Vom Haus Yasko : BH geslaagd

Bastiaansen Rinus met Loes van het Basjeshuis : IPO I 98 - 84 - 91 273

Vandecruys Geert met Lisa of Arne's Place : IPO I 82 - 78 - 97 257

Vaes Jari met Kiara van 't Genzokehuis : IPO I 92 - 72 - 85 249

Naisbitt Michael met Garton Haus Condor : IPO I 94 - 81 - 94 269

Fransen Tristan met Brigadens Elda : IPO II 98 - 93 - 90 281

Claes Inge met Krak von der Daelenberghütte : IPO III 97 - 85 - 92 274

 

De podiumplaatsen wedstrijd november 2014 :

 

De witte honden wedstrijd november 2014 :

 

 

 

Wedstrijd 9 november 2014 :

Geleider

Hond

Kringgroep

 

A

B

C

Tot.

Geukens Guy

Kunta Du Bois Tourbeux

Krgr 11

BH

geslaagd

Cremers Nicole

Madame Musette Varenne Du Bois Tourbeux

Krgr 11

BH

geslaagd

Nye Stuart

Vom Haus Yasco

Krgr 14

BH

geslaagd

Bastiaansen Rinus

Loes van het Basjeshuis

Krgr 14

IPO I

98

84

91

273

Vandecruys Geert

Lisa of Arne's Place

Krgr 14

IPO I

82

78

97

257

Vaes Jari

Kiara van 't Genzokehuis

Krgr 14

IPO I

92

72

85

249

Naisbitt Michael

Garton Haus Condor

Krgr 14

IPO I

94

81

94

269

Weber Nele

Quincy vom Haus Valkenplatz

Krgr 3

IPO II

85

76

92

253

Fransen Tristan

Brigadens Elda

Krgr 14

IPO II

98

93

90

281

Claes Inge

Krak von der Daelenberghütte

Krgr 14

IPO III

97

85

92

274

 

Julien Bielen met Maike von Adelfürst : Jugend Landes Gruppe Siegerin 1 ste plaats ZG

 

VVDH Speurkampioenschap 2014 :

Chloé Ngeow met Asco Sivakenn: 3 de plaats met 190 punten

 

Scheldetrofee 2014 :

Ben Buysmans met Nixon vom Marketal : Baby reuen 3 de plaats veel belovend

Glen Bollaerts met Nazar von Loosbroekerzwinger ( geleider Leon ): Baby reuen 5 de plaats veel belovend

Julien Bielen met Maike von Adelfürst ( geleider Erik ): Pups teven 4 de plaats veel belovend

Anja Lijnen met Malika van de Daelenberghütte ( geleider Philippe ) : Jeugd teven 6 de plaats ZG

Roland Volders met Sgypsy von Avenir : Open teven 7 de plaats ZG

     

   

 

Bundessieger Nürnberg 2014 :

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg ( geleider Jari ) : Junghundklasse rüden 56 ste plaats ZG

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg ( geleider Jari ) : Nachkommengruppen Omen vom Radhaus

     

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : Junghundklasse rüden 73 ste plaats ZG

 

Roland Volders met Sgypsy von Avenir : IPO I 94 - 81 - 85 260

Monique Henderickx met Joke van het Basjeshuis : IPO II 10 - 70 - 78 158

An Beerten met Harmony vom Bürgereck : IPO II 88 - 89 - 86 263

 

Belgisch kampioenschap 2014 :

Ngeow Chloé met Juna van het Basjeshuis: 15 de plaats met 259 punten

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch : 17 de plaats met 257 punten

 

Kris Flossy met Jenne vom Loosbroekerzwinger : UV

Tristan Franssen met Elda Brigadens : UV

 

UV proef augustus 2014 :

Geleider

Hond

Kringgroep

UV proef

Van Uytven Cindy

Ice van JHT's Hoeve

Krgr Ten Bos

Geslaagd

Vermeir Luc

Louka vom Bussardwald

Krgr Land van Aalst

Geslaagd

Vermote Arthur

Lexus van de Gulderij

Krgr De Noordzee

Geslaagd

Geerts Louis

Kai vom Adelfürst

Krgr 't Venneke

Geslaagd

Van Velthoven J.P.

Lexy von Giliannes

Krgr Geel

Geslaagd

Verstappen Pascal

Lex von der Daelenberghütte

Krgr Rakerheide

Geslaagd

Vanham Joke

Lesco von Cordonhaus

Krgr Veerle

Geslaagd

Flossy Kris

Jenne vom Loosbroekerzwinger

Krgr OTV-Heusden

Geslaagd

Symoen Geert

Kaisley vom Borbecker Mühlenbach

Krgr Groeninghe

Geslaagd

Fransen Tristan

Elda Brigadens

Krgr OTV-Heusden

Geslaagd

 

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : Junghundklasse rüden 30 ste plaats ZG

 

Inge Claes met Krak von der Daelenberghütte : IPO III 77 - 88 - 86 251 punten

Roland Volders met Sgypsy von Avenir : BH

 

Nederlandse Sieger 2014 :

Leon Millius met Kunta von Loosbroekerzwinger ( geleider Jari ): Open teven 4 de plaats ZG

Leon Millius met Quelle von Loosbroekerzwinger ( geleider Jari ): Veteranen 2 de plaats U

 

Belgische Sieger 2014 :

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg ( geleider Jari ) : Open reuen 14 de plaats ZG

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : Open reuen 10 de plaats ZG

 

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : Jugendklasse rüden 6 de plaats ZG

 

Inge Claes met Krak von der Daelenberghütte : KKL

 

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg: UV

 

Inge Claes met Krak von der Daelenberghütte: IPO III 90 - 81 - 90 261 punten

Chloé Ngeow met Asco Sivakenn: IPO III A 98 punten

Kris Flossy met Jenne van Loosbroekerzwinger: IPO I 73 - 75 - 87 235 punten

Marleen Truyen met Kiara van 't Genzokehuis: IPO I 20 - 45 - 70 135 punten

 

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : Jugendklasse rüden 6 de plaats ZG

 

Clubkampioenschap 2014 OTV Heusden :

Clubkampioen 2014 : Chloë Ngeow en Juna van 't Basjeshuis met 189 punten

Belofte van het jaar 2014 : Jari Vaes en Kiara van ' t Genzokehuis met 187 punten

   

 

Monique Henderickx met Joke van 't Basjeshuis: IPO III A 49 punten

Chloé Ngeow met Juna van 't Basjeshuis: 90 - 90 - 93 273 punten

 

Tentoonstelling Tilburg :

Julien Bielen met Maike von Adelfürst : Pups teven 6 de plaats veel belovend

Rinus Bastiaans met Tami von der Eichendorschule ( geleider Erik ) : Gebruiksklasse teven 11 de plaats voldoende

Rinus Bastiaans met Optikas Gunner ( geleider Erik ) : Gebruiksklasse reuen 10 de plaats ZG

 

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : Jugendklasse rüden 3 de plaats ZG

 

Kringgroepkampioenschap 2014: 4 de plaats

 

Birte Vaes

Geke van Corsalabroek

BOP

71

Ben Buysmans

Xaron von Nimbus

BOP

85

Monique Hendrickx

Joke van het Basjeshuis

A

2

Chloé Ngeow

Sivakem Asco

A

97

Jari Vaes

Kiara van 't Genzokehuis

Kynologie teven

92

Leon Milius

Jipsy von Loosbroekerzwinger

Kynologie teven

94

Latacz Raymond

Vasco

Kynologie reuen

96

 

Tentoonstelling Riemst :

Julien Bielen met Maike von Adelfürst ( geleider Raymond ): Baby teven 4 de plaats veel belovend

Irfan Altun met Macho von Delato : Baby reuen 3 de plaats veel belovend

Eric Brakels met Lofu van Esblokhof : Jeugd reuen 1 ste plaats G

Inge - Rinus met Ninja Aus Dem Ebtal ( geleider Benny ) : Open teven 5 de plaats G

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg ( geleider Jari ) : Open reuen 3 de plaats ZG

Chloé Ngeow met Juna van het Basjeshuis ( geleider Jari ) : Gebruikshonden teven 3 de plaats ZG

An Beerten met Harmony vom Bürgereck : Gebruikshonden teven 6 de plaats G

     

   

 

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : Jugendklasse rüden 2 de plaats ZG

 

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : Jugendklasse rüden 1 ste plaats ZG

 

VVDH kampioenschap :

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch:12 de plaats 94 - 94 - 85 273 punten

Ngeow Chloé met Juna van het Basjeshuis: 21 ste plaats 70 - 88 - 94 252 punten

 

Monique Henderickx met Joke van 't Basjeshuis: IPO III A 63 punten

 

Rinus Bastiaansen met Ninja aus dem Elbtal ( geleider Benny Vandael ): UV

Rinus Bastiaansen met Tami von der Eichendorschule ( geleider Brakels Eric ): UV

 

Rinus Bastiaansen met Ninja aus dem Elbtal ( geleider Inge Claes ): BH

 

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg: BH

 

C.A. Trofee :

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch:14 - 89 - 84 187 punten

Bosmans Ludo met Iron van Boykesbos: 0 - 90 - Afg

 

Wintertrofee Minderhout :

Truyen Marleen met Nala vom Externstein ( geleider Birte ):Baby teven 3 de plaats veel belovend

Ben Buysmans met Mitch vom Marketal : Pups reuen 1 ste plaats veel belovend

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg ( geleider Jari ) : Jeugd reuen 3 de plaats ZG

   

 

Bastiaansen Rinus met Loes van het Basjeshuis: UV

Vandecruys Geert met Lisa of Arne's Place: UV

 

Provinciaal Kampioenschap Limburg :

Brakels Eric met Dack vom Kapbusch: 1 ste plaats met 278 punten

Bosmans Ludo met Iron van Boykesbos: 3 de plaats met 272 punten

Eric en Ludo: Onze kampioenen

 

Bastiaansen Rinus met Loes van het Basjeshuis: BH

Vandecruys Geert met Lisa of Arne's Place: BH

 

Wedstrijd 15 februari 2014 :

Geleider

Hond

Kringgroep

 

A

B

C

Tot.

Van der Linden Andre

Nena van de Zeelberg

Krgr 57

BH

geslaagd

Vandecruys Geert

Lisa of Arne's Place

Krgr 14

BH

geslaagd

Bastiaansen Rinus

Loes van het Basjeshuis

Krgr 14

BH

geslaagd

Claes Inge

Ninja aus dem Elbtal

Krgr 47

BH

niet geslaagd

Darran Hague

Buddy

BH

geslaagd

Bruckmann Adriane

Hoyt Plaine des Pres High

BH

geslaagd

Bruckmann Adriane

Glasha van Terresde Peyriere

BH

geslaagd

Vanmierlo Benny

Kim van het Basjeshuis

Krgr 54

IPO I

98

80

Disq

Vleugels Veronique

Lucca van de Blackheide

Krgr 54

IPO I

98

91

afgebroken

Van Leeuwen Natasja

Quinsy von Haus Hollman

Krgr 57

IPO I

94

77

81

252

Furter Ursula

Lucy

IPO II

92

91

77

260

Valeri Tanja

Zabo vom Hessenstein

Krgr 21

IPO III

97

80

76

253

Poismans Eddy

Hayca van het Pecawoud

Krgr 40

IPO III

80

74

81

235

Braber

Taran vom Sante's Home

Krgr 57

IPO III

70

80

90

240

Truyens Tom

Gizmo

IPO III

78

Disq

Van der Linden Michelle

Pasha vom Sante's Home

Krgr 57

IPO III

90

90

Vanheck Rudy

Fasco vom Oostweg

Krgr 54

IPO III

90

90