2015

Sinterklaastrofee 2015 :

OTV-Heusden heeft de Sinterklaastrofee 3 jaar op rij gewonnen

Hij staat nu te blinken in onze kantine

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : IPO III 98 - 87 - 96 - 281

Fransen Tristan met Elda Brigadens : IPO III 90 - 91 - 75 - 256

Chloe Ngeow met Sivakenn Asco : IPO III A 97

 

Chloe Ngeow met Sivakenn Asco : IPO III A 100

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : IPO III A 99

 

Interland :

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : 3 de plaats 92 - 79 - 93 - 264

 

Thomas Nye met Vytensa Ferenc : BH

Smeets Filip met Malika von der Daelenberghütte : IPO I 80 - 78 - 97 - 255

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : IPO I 82 - 95 - 86 - 263

Michale Naisbitt met Garton Haus Condor : IPO II 92 - 59 - 86 - 237

Stuart Nye met Vom Haus Nye Yasco : IPO II 97 - 77 - 8 - 182

Vandecruys Geert met Lisa of Arne's Place : IPO II DQ

Fransen Tristan met Elda Brigadens : IPO III 90 - 88 - 80 - 258

Pauline Nye met Vytensa Asko : IPO III 3 - 86 - 85 - 174

Chloé Ngeow met Sivakenn Asco : IPO III A 98

 

Wedstrijd november 2015 :

Geleider

Hond

Kringgroep

 

A

B

C

Tot.

Thomas Nye

Vytensa Ferenc

Krgr OTV-Heusden

BH

Geslaagd

Hubertus Dirks

Maaike voom Holzhütte

BH

Geslaagd

José Fernandez-Garcia

Noa v.d. Daelenberghütte

Krgr OTV-Heusden

IPO I

82

95

86

263

Smeets Filip

Malika v.d. Daelenberghütte

Krgr OTV-Heusden

IPO I

80

78

97

255

Michale Naisbitt

Garton Haus Condor

Krgr OTV-Heusden

IPO II

92

59

86

237

Stuard Nye

Vom Haus Nye Yasco

Krgr OTV-Heusden

IPO II

97

77

8

182

Vandecruys Geert

Lisa of Arne's Place

Krgr OTV-Heusden

IPO II

DQ

Tristan Fransen

Elda Brigadens

Krgr OTV-Heusden

IPO III

90

88

80

258

Pauline Nye

Vytensa Asko

Krgr OTV-Heusden

IPO III

3

86

85

174

Chloé Ngeow

Sivakenn Asco

Krgr OTV-Heusden

IPO III

98

98

 

Chloë Ngeow met Sivakenn Asco : SpH II 97

 

Chloë Ngeow met Sivakenn Asco : SpH II 60

 

Belgische kampioenschap :

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : 17 de plaats 45 - 83 - 91 - 219

 

Smeets Filip met Malika von der Daelenberghütte : UV

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : UV

 

Leon Milius met Malibu von Loosbroekerzwinger : Junghundklasse teven 76 ste plaats ZG

Leon Milius met Malibu von Loosbroekerzwinger : Junghundklasse teven 8 ste plaats ZG

 

Julien Bielen met Maaike von Adelfürst : Junghundklasse teven 82 ste plaats ZG

Julien Bielen met Maaike von Adelfürst : Junghundklasse teven 8 ste plaats ZG

Julien Bielen met Maaike von Adelfürst : Junghundklasse teven 6 de plaats ZG

 

Kris Flossy met Jenne von Loosbroekerzwinger : Gebruiksklasse teven 10 de plaats Uitmuntend

Kris Flossy met Jenne von Loosbroekerzwinger : Gebruiksklasse teven 21 ste plaats Uitmuntend

 

Leon Milius met Jipsy von Loosbroekerzwinger : Gebruiksklasse teven 18 de plaats Uitmuntend

 

Jos Roumans met Marly von Haus Trendy : Gebruiksklasse reuen 4 de plaats Uitmuntend

Jos Roumans met Marly von Haus Trendy : Gebruiksklasse reuen 58 ste plaats Uitmuntend

Jos Roumans met Marly von Haus Trendy : Gebruiksklasse reuen 7 de plaats Uitmuntend

Jos Roumans met Marly von Haus Trendy : Gebruiksklasse reuen 5 de plaats Uitmuntend

Jos Roumans met Marly von Haus Trendy : Gebruiksklasse reuen 12 de plaats Uitmuntend

Jos Roumans met Marly von Haus Trendy : Gebruiksklasse reuen 4 de plaats Uitmuntend

Jos Roumans met Marly von Haus Trendy : Gebruiksklasse reuen 3 de plaats Uitmuntend

 

UV proef augustus 2015 :

Geleider

Hond

Kringgroep

UV proef

Fabinnne Kursten

Loeka van Hogemeentocht

Krgr Grimbergen

Geslaagd

Smeets Filip

Malika von der Daelenberghütte

Krgr OTV-Heusden

Geslaagd

Fernandez-Garcia José

Noa von der Daelenberghütte

Krgr OTV-Heusden

Geslaagd

Johan van Looy

Axel von Haus Mink

Krgr Ter Lo

Geslaagd

 

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg : Gebruiksklasse reuen 27 ste plaats Uitmuntend

 

Chloë Ngeow met Sivakenn Asco : IPO III A 97

Claes Inge met Botox von den Beleicherör Bergen : BH

 

Tentoonstelling Belgische sieger :

Julien Bielen met Maike von Adelfürst : Junghundklasse teven 17 de plaats ZG

Kris Flossy met Jenne von Loosbroekerzwinger : Gebruiksklasse teven 17 de plaats Uitmuntend

Jos Roumans met Marly von Haus Trendy : Gebruiksklasse reuen 11 de plaats Uitmuntend

 

Tentoonstelling Nederlandse sieger :

Leon Millius met Quelle von Loosbroekerzwinger : Veteranen teven 1 ste plaats Uitmuntend

Leon Millius met Jipsy von Loosbroekerzwinger : Open teven 3 de plaats ZG

Leon Millius met Kunta von Loosbrokererzwinger : Open teven 2 de plaats ZG

Ben Buysmans met Mitch vom Marketal : Open reuen 3 de plaats ZG

Ben Buysmans met Nixon vom Marketal : VT

Kris Flossy met Jenne von Loosbroekerzwinger : Gebruiksklasse teven 6 ste plaats Uitmuntend

 

Truyen Marleen met Jony van 't Genzokehuis (geleider Jari): KKL levenslang

 

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : BH

Smeets Filip met Malika von der Daelenberghütte : BH

 

Rinus Bastiaansen met Hollywood von Di Caprio: IPO I 98 - 90 - 90 - 278

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg : IPO III 70 - 73 - 80 - 223

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : IPO III 95

Chloe Ngeow met Asco Sivaken : IPO III 98

 

Clubkampioenschap 2015 OTV Heusden :

Clubkampioen 2015 : Chloë Ngeow en Juna van 't Basjeshuis met 199 punten

Belofte van het jaar 2015 : Philippe Smeets met Malika van de Daelenberghutte met 197 punten

   

 

Aankeuring Antwerpen :

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : KKL 2016/2017

Rinus Bastiaansen met Loes van het Basjeshuis : KKL 2016/2017

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : KKL levenlang

Rinus Bastiaansen met Kaya vom Banholz( geleider Tristan ) : KKL levenlang

Rinus Bastiaansen met Unka vom Weinbergblick ( geleider Marcel ) : KKL levenslang

Brakels Erik met Dack vom Kapbusch : KKL levenslang

 

Tentoonstelling Riemst :

Birte Vaes met Nina van 't Genzokehuis : Baby teven 5 de plaats veel belovend

Ben Buysmans met Nixon vom Marketal : Pups reuen 2 de plaats veel belovend

Fernandez-Garcia José met Noa van de Daelenberghütte ( geleider Jari ) : Jeugd teven 6 de plaats ZG

Rinus Bastiaansen met Nice van de Daelenberghütte ( geleider Benny ) : Jeugd teven 8 ste plaats G

Matteo Russo met Milo van Rozentuin : Jeugd reuen 6 de plaats ZG

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : Gebruiksklasse teven 3 de plaats Uitmuntend

Geert Vandecruys met Lisa of Arne's Place : Gebruiksklasse teven 8 ste plaats G

 

VVDH Kampioenschap 2015 :

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : 7 de plaats 99 - 93 - 87 - 279

Brakels Erik met Dack vom Kapbusch : 17 de plaats 92 - 92 - 82 - 266

Tristan Fransen met Elda Brigadens : 25 ste plaats 40 - 71 - 93 - 204

 

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg : KKL 2016/2017

Kris Flossy met Jenne vom Loosbroekerzwinger : KKL 2016/2017

Roumans Jos met Marly von haus Trendy : KKL 2016/2017

 

CA trofee Neerpelt :

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : 11 de plaats 91 - 85 - 93 - 269

Brakels Erik met Dack vom Kapbusch : 12 de plaats 93- 90 - 85 - 268

Tristan Fransen met Elda Brigadens : 17 de plaats 90 - 80 - 87 257

 

Tentoonstelling Crisneé :

Truyen Marleen met Jony van 't Genzokehuis ( geleider Jari ) : Gebruiksklasse teven 3 de plaats Uitmuntend

 

Wintertrofee Minderhout :

Ben Buysmans met Nixon vom Marketal : Pups reuen 3 de plaats veel belovend

Armand Steenearts met Nas von de Dalenberghütte( geleider Erik ) : Jeugd reuen 4 de plaats G

Tristan Fransen met Elda Brigadens ( geleider Jari ) : Gebruiksklasse teven 7 de plaats G

 

Provinciaal Kampioenschap Limburg :

Brakels Erik met Dack vom Kapbusch : IPO III 94 - 85 - 91 - 267

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : IPO III 97 - 77 - 90 - 264

Tristan Fransen met Elda Brigadens : IPO III 74 - 82 - 81 237

Benny Van Dael met Krak von der Daelenberghütte : IPO III 6 - 82 - 89 177

Geert Vandecruys met Lisa of Arne's Place : IPO I 92 - 70 - 92 255

 

Provinciaal Kampioenschap Limburg 22 februari 2015 :

 

 

 

Geleider

Hond

Kringgroep

 

A

B

C

Tot.

Michielsen Phillip

Krik van de Gulderij

Krgr Bokrijk

IPO III

94

93

91

278

Brakels Eric

Dack vom Kapbusch

Krgr OTV-Heusden

IPO III

90

85

92

267

Ngeow Chloe

Juna van het Basjeshuis

Krgr OTV-Heusden

IPO III

97

77

90

264

Lamers Hilde

Zandi von der Schiffslache

Krgr Neerpelt

IPO III

90

87

86

263

Scheelen Roger

Jor van de Balkendreef

Krgr Neerpelt

IPO III

93

87

83

263

Quiten Guido

Joni von Alstaden

Krgr Lummen

IPO III

90

91

77

258

Fransen Tristan

Brogadens Elda

Krgr OTV-Heusden

IPO III

74

82

81

237

Gustaaf Huygen

Kobo van 't Enclavehof

Krgr Lummen

IPO III

20

83

88

191

Van Dael Benny

Krak von der Daelenberghutte

Krgr OTV-Heusden

IPO III

6

82

89

177

De Kwant dick

Emma vom Westerloh

Krgr Neerpelt

IPO I

86

90

92

268

Vandecruys Geert

Lisa of Arne's Place

Krgr OTV-Heusden

IPO I

92

70

93

255

 

Agnes Crawford Larry vom Holzhutte : IPO I 99 - 86 - 91 - 276

Nye Stuart met Vom Haus Nye Yasko : IPO I 71 - 80 - 94 - 245

Raymond Latacz met Vasco vom Gotsberg: IPO II 78 - 70 - 70 - 218

Bastiaansen Rinus met Loes van het Basjeshuis : IPO III 98 - 80 - 82 260

Benny Van Dael met Krak von der Daelenberghütte : IPO III 97 - 92 - 82 271

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : IPO III 97 - 86 - 97 280

Chloe Ngeow met Sivakenn Asco : IPO III A 99

 

Wedstrijd 7 februari 2015 :

Geleider

Hond

Kringgroep

 

A

B

C

Tot.

Nicole Theys

Maico le Petit Fouilleur

Krgr Geel

BH

geslaagd

Agnes Crawford

Larry vom Holzhutte

Krgr OTV-Heusden

IPO I

99

86

91

276

Stuard Nye

Vom Haus Nye Yasko

Krgr OTV-Heusden

IPO I

71

80

94

245

Raymond Latacz

Vasco vom Gotzberg

Krgr OTV-Heusden

IPO II

78

70

70

218

Luc Vanderhults

Mats le Petit Fouilleur

Krgr Ter Lo

IPO II

99

95

96

290

Johan Van Looi

Corby od Zbojnika

Krgr Ter Lo

IPO II

DQ

DQ

Michelle Van der Linden

Pasha vom Sante's Home

Krgr Overpelt

IPO III

/

96

/

96

Rinus Bastiaansen

Loes van het Basjeshuis

Krgr OTV-Heusden

IPO III

98

80

82

260

Willy Cannaerts

Lork van de Gulderij

Krgr Ter Lo

IPO III

97

90

92

279

Benny Van Dael

Krak von der Daelenberghutte

Krgr OTV-Heusden

IPO III

97

92

82

271

Jens Quinten

Lars van den Balkendreef

Krgr Lummen

IPO III

DQ

DQ

Chloe Ngeow

Juna van het Basjeshuis

Krgr OTV-Heusden

IPO III

97

86

97

280

Alberto Sirigu

Kendi van Rozentuin

Krgr DMB As

IPO III

85

86

90

261

Chris Vanmol

Jack vd Kaiserquelle

Krgr Lummen

IPO III

95

/

/

95

Chloe Ngeow

Sivakenn Asco

Krgr OTV-Heusden

IPO III

99

/

/

99