2016

Sinterklaastrofee 2016 :

OTV-Heusden heeft de Sinterklaastrofee gewonnen

We zijn begonnen aan een nieuw seizoen en hopen dit 3 jaar vol te houden

Fransen Tristan met Elda Brigadens : IPO III 91 - 88 - 94 - 273

Fernandez Jos met Noa von der Dalenberghütte : IPO III 89 - 88 - 85 - 262

Vandecruys Geert met Lisa of Arne's Place : IPO III 73 - 84 - 91 - 248

 

Nye Thomas met Dorro vom Daltztablick : BH

Sellier Nynke met King von Djipy's Haus : BH

Ngeow Chloé met Juna van het Basjeshuis : IPO III 93 - 87 - 100 - 280

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : IPO III 92 - 90 - 90 - 272

Vandecruys Geert met Lis of Arne's Place : IPO III 80 - 88 - 93 - 261

Naisbitt Michael met Garton haus Condor : IPO II 96 - 70 - 93 - 259

Nye Pauline met Vytense Asko : IPO III 0 - 84 - 91 - 175

Nye Stuart met vom Haus Nye Yasko : IPO III 4 - 72 - - 76

 

Wedstrijd november 2016 :

Geleider

Hond

 

A

B

C

Tot.

Ney Thomas

Dorro vom Daltztablick

BH

Geslaagd

Cools Geert

Bas van het Polderke

BH

Geslaagd

Van Bockrijck Maurice

Opticas Macho

BH

Geslaagd

Sellier Nynke

King von Djipy's Haus

BH

Geslaagd

Ngeow Chloe

Juna van het Basjeshuis

IPO III

93

87

100

280

Fernandez-Garcia José

Noa von der Daelenberghütte

IPO III

92

90

90

272

Vandecruys Geert

Lisa of Arne's Place

IPO III

80

88

93

261

Naisbitt Michael

Garton haus Condor

IPO II

96

70

93

259

Nye Pauline

Vytense Asko

IPO III

0

84

91

175

Nye Stuart

Vom Haus Nye Yasko

IPO III

4

72

76

 

Leyssens Georges ( geleider Jari ) : Prepups teven 4 de plaats Veelbelovend

   

Scheldetrofee 2016 :

Marleen Truyen met Purdy van 't Genzokehuis ( geleider Jari ) : Prepups teven 6 de plaats Veelbelovend

Nynke Sellier met King von Djipy's Haus ( geleider Jari ) : Jeugd reuen 6 de plaats Goed

Rinus Bastiaansen met Ollily de la Cité Haika ( geleider Flip ): Open teven 7 de plaats Goed

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg : Gebruiksklasse reuen 7 de plaats Uitmuntend

Bekend publiek :

   

 

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg : Bundessieger Duitsland Gebruiksklasse reuen 116 de plaats Uitmuntend

 

UV proef augustus 2016 :

Geleider

Hond

UV proef

Bauwens Erik

Pepper von Kap Karthago

Geslaagd

Engels Pieter

Nera van Crijnderthof

Geslaagd

Fransen Jos

Matz von der Daelenberghütte

Geslaagd

Hamers Ben

Matz van 't Nielerdal

Niet geslaagd

Puyenbroeck Marc

Oscar von Santamar

Niet geslaagd

Sels Paul

Olly von Santamar

Geslaagd

Stuer Gerard

Lippy van Esblokhof

Geslaagd

Van de Winkel Erwin

Nike von haus Erpabo

Geslaagd

Raats Brigitte

Jarco vom Haus Thalie

Geslaagd

Vanherck Mirthe

Neerah van Ziet's Hof

Geslaagd

Verheyen Guy

Juwika Galaxy

Niet geslaagd

Vrinssen Jeroen

Ocan von der Daelenberghütte

Geslaagd

 

Raymond Latacz met Vasco vom Götzberg : Belgische Sieger Gebruiksklasse reuen 13 de plaats Uitmuntend

 

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : IPO III 93 - 82 - 94 - 269

Smeets Filip met Malika von der Daelenberghütte : IPO III 75 - 82 - 96 - 253

An Beerten met Harmony vom Bürgereck : IPO III 96 - 75 - 80 - 251

 

Clubkampioenschap 2016 OTV Heusden :

Clubkampioen 2016 : José Fernandez-Garcia en Noa von der Daelenberghütte met 194 punten

Belofte van het jaar 2016 : Stefanie Lemmens en Nach vom Oostweg met 195 punten

   

 

Rinus Bastiaansen met Tipsi von der Eichendorfschule : KKL

Marcel Geukens met Kailey vom Borbecker Mühlenbach : KKL

Rinus Bastiaansen met Bali vom Kristallberg : KKL

Smeets Filip met Malika von der Daelenberghütte : KKL 2017/2018

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : KKL 2017/2018

 

Aankeuring 2016 :

Geleider

Hond

Aankeuring

Rudy Cleemput

Camagurka von Schörner's Schmiede

KKL

Omer Corswarem

Nino du Parc a Mitraille

KKL 2017/2018

Peter Gerber

Nate von Spitzbubezwinger

KKL 2017/2018

Rinus Bastiaansen

Tipsi van der Eichendorfschule

KKL

An Janssens

Latu vom Alten Kanal

KKL

Marcel Geukens

Kailey vom Borbecker Mühlenbach

KKL

Doris Malschaert

Yara vom Schloss Gymnich

KKL

Rinus Bastiaansen

Bali vom Kristallberg

KKL

Alberto Sirigu

Mina van Rozentuin

KKL 2017/2018

Filip Smeets

Malika von der Daelenberghütte

KKL 2017/2018

José Fernandez-Garcia

Noa von der Daelenberghütte

KKL 2017/2018

 

Weekend van de Duitse Herder 2016 :

Birte Vaes met Nina van 't Genzokehuis ( geleider Jari ): Jeugd teven : 7 de plaats ZG

 

Smeets Filip met Malika von der Daelenberghütte : IPO III 73 - 77 - 82 - 232

Vandecruys Geert met Lisa of Arne's Place : IPO III 83 - 77 - 86 - 246

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : IPO III DQ

An Beerten met Harmony vom Bürgereck : IPO III 28 - 75 - 81 - 184

 

An Beerten met Harmony vom Bürgereck : Fokcertificaat behaald

Brakels Erik met Dack vom Kapbusch : Fokcertificaat behaald

Vandecruys Geert met Lisa of Arne's Place : Fokcertificaat behaald

 

Limburgskampioenschap 2016 :

Chloe Ngeow met Juna van het Basjeshuis : IPO III 4 de plaats 98 - 80 - 94 - 272

Rinus Bastiaansen met Bali vom Kristallberg: IPO II 1 ste plaats 96 - 87 - 96 - 279

Smeets Filip met Malika von der Daelenberghütte : IPO II 2 de plaats 72 - 63 - 92 - 227

 

 

Smeets Filip met Malika von der Daelenberghütte : IPO II 87 - 76 - 98 - 261

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : IPO II 84 - 74 - 80 - 238

Vandecruys Geert met Lisa of Arne's Place : IPO II 75 - 85 - 90 - 250

Rinus Bastiaansen met Bali vom Kristallberg: IPO II 98 - 94 - 97 - 289

Jari Vaes met Kiara van 't Genzokehuis : IPO II 72 - 76 - 73 - 221

 

Wedstrijd februari 2016 :

Geleider

Hond

 

A

B

C

Tot.

Peter Dejeneffe

Mighty vom Oostweg

BH

Geslaagd

Michelle van der Linden

Nike vom Haus Tarlars

BH

Geslaagd

Michelle van der Linden

Athene v.Nierderbühler Tor

BH

Geslaagd

Natasja van Leeuwen

Nowi vom Haus Tarlans

BH

Geslaagd

Johan Van Looy

Axel von Haus Mink

IPO I

99

86

97

282

Rinus Bastiaansen

Bali vom Kristallberg

IPO II

98

94

97

289

Jari Vaes

Kiara van 't Genzokehuis

IPO II

72

76

73

221

Vandecruys Geert

Lisa of Arne's Place

IPO II

75

85

90

250

Filip Smeets

Malika von der Daelenberghütte

IPO II

87

76

98

261

José Fernandez-Garcia

Noa von der Daelenberghütte

IPO II

84

74

80

238

Jean Dieu

Lanzo vom Haus Targa

IPO II

97

81

84

262

Etienne Van Holt

Kiba van 't Enclavehof

IPO III

99

94

88

281

Willy Cannaerts

Lork van de Gulderij

IPO III

92

94

87

273

Evi De Hondt

Jitse from Home Dianis

IPO III

96

90

84

270