2019

Vrancken Mathias met Rayca van Esblokhof : Sociale test

Vos Johan met Onah van de Hildewaerde : Sociale test

Smeets Filip met Prada von der Daelenberghütte : Sociale test

Steenaerts Armand met Pee von der Daelenberghütte : Sociale test

Chloé Ngeow met Juna von der Daelenberghütte : Sociale test

Leyssens Georges met Paris van Santamar : Sociale test

Sevens Jan met Raine von der Daelenberghütte : Sociale test

Truyen Marleen met Purdy van 't Genzokehuis : Sociale test

Chloé Ngeow met Pixar von der Daelenberghütte : Sociale test

Birte Vaes met Nina van 't Genzokehuis : Sociale test

Rediers Luc met Henni Mapet : Sociale test

Vandecruys Geert met Lisa of arne's Place : Sociale test

Fransen Stijn met Quna voon der Daelenberghütte : Sociale test

Chloé Ngeow met Pixel von der Daelenberghütte : Sociale test

 

Leyssens Georges met Paris van Santamar : IGP I 81 - 76 - 80 - 237

 

Peter Stas met Otiz vom Santamar ( geleider Jari ): KKL levenlang

De Kort Francine met Ownah Van Scoonsele : KKL 2020-2021

 

Limburgskampioenschap:

José Fernandez-Garcia met Noa von der Daelenberghütte : IGP III 5de plaats 94 - 81 - 72 - 247

 

Wintretrofee Minderhout:

Peter Stas met Tess vom Haus Haagendoorn ( geleider Jari ): Babyklas teven 4de plaats Veelbelovend

Peter Stas met Zara vom Haus Haagendoorn : Babyklas teven 5de plaats Veelbelovend

Peter Stas met Jessy vom Haus Haagendoorn : Openklas teven 4de plaats ZG

Peter Stas met Otiz vom Santamar : Gebruiksklas teven 4de plaats U

 

Chloé Ngeow met Pixel von der Daelenberghütte : IGP II 95 - 90 - 91 - 276

Ludo Van Den bosch met Nitro von der Daelenberghütte : IGP III 70 - 91 - 86 - 247

José Fernandez-Garcia met Noa von der Daelenberghütte : IGP III 82 - 88 - 81 - 251

Francine De Kort met Ownah Van Scoonsele : IGP III 73 - 92 - 85 - 250

 

Wedstrijd februari 2019:

Geleider

Hond

 

A

B

C

Tot.

Willems Luc

Valmont ze Stribrneho Kamene

BH

Geslaagd

Smeets Filip

Prada von der Daelenberghütte

BH

Niet geslaagd

Gerber Peter

Qid van de Gulderij

BH

Geslaagd

Stuer Gerard

Arek z Mandragory

IGP I

95

78

88

261

Letellier Patrick

Orfe

IGP I

DQ

DQ

Stuer Gerard

O'Luna van Esblokhof

IGP I

DQ

DQ

Ngeow Chloé

Pixel von der Daelenberghütte

IGP 2

95

90

91

276

Gendarme Jean

Otti von der Daelenberghütte

IGP II A

81

81

Van de Bosch Ludo

Nitro von der Daelenberghütte

IGP III

70

91

86

247

Fernandez-Garcia José

Noa von der Daelenberghütte

IGP III

82

88

81

251

Van Herck Karel

Odin vom Ratseneheim

IGP III

13

72

90

175

Stiers Ferdinand

Pax van Corminahof

IGP III

74

90

83

247

De Kort Francine

Ownah Van Scoonsele

IGP III

73

92

85

250

Gerber Peter

Nate Von Spitzbubezwinger

IGP III A

97

97