2019

Speurkampioenschap :

Ngeow Chloé met Pixar von der Daelenberghütte : IGP II 96 - 95 - 191 1ste plaats

Ngeow Chloé met Pixel von der Daelenberghütte : IGP III 92 - 91 - 183 11de plaats

Hansen Rudi met Ouzo van de Hildewaerde : IPG III 86 - 90 - 176 14de plaats

Vos Johan met Onah van de Hildewaerde : IGP III 78 - 84 - 162 16de plaats

 

Paradis Edgard met Q-Thor von der Daelenberghütte : BH Geslaagd

Rediers Luc met Henni Mapet : BH Geslaagd

Sevens Jan met Raine von der Daelenberghütte : BH Geslaagd

Franssen Stijn met Quna von der Daelenberghütte : BH Geslaagd

De Kort Francine met Sargon vom Lappwald : IGP I 89 - 76 - 94 - 259

Ngeow Chloé met Pixar von der Daelenberghütte : IGP II 85 - 94 - 87 - 266

Leyssens Georges met Paris von Santamar : IGP II A 84

Ngeow Chloé met Pixel von der Daelenberghütte : IGP III A 92

Vos Johan met Ouzo van de Hildewaerde : IGP III 98 - 92 - 80 - 270

 

Wedstrijd november 2019:

Geleider

Hond

 

A

B

C

Tot.

Paradis Edgard

Q-Thor von der Daelenberghütte

BH

Geslaagd

Rediers Luc

Henni Mapet

BH

Geslaagd

De Cock Jenzy

Risico von der Daelenberghütte

BH

Geslaagd

Sevens Jan

Raine von der Daelenberghütte

BH

Geslaagd

Franssen Stijn

Quna van der Daelenberghütte

BH

Geslaagd

De Kort Francine

Sargon vom Lappwald

IGP I

89

76

94

259

Leyssens Georges

Paris vom Santamar

IGP II A

84

84

Ngeow Chloé

Pixar von der Daelenberghütte

IGP II

85

94

87

266

Briers Wilma

Bullit van Tiekerhook

IGP III

99

89

92

280

Baelus Bert

Nitro vom haus Pixner

IGP III

98

94

85

277

Vos Johan

Onah van de Hildewaerde

IGP III

98

92

80

270

Vrinssen Jeroen

Ocan von der Daelenberghütte

IGP III A

80

80

Ngeow Chloé

Pixel von der Daelenberghütte

IGP III A

92

92

De Ceuster Eddy

My Lady Madonna from home Dianas

IGP III A

91

91

Verstappen Pascal

Nixy D'alleche

IGP III A

91

91

Vankerkhove Emma

Misty van Zieta's Hof

IGP III A

96

96

 

Rudi Hansen met Ouzo van de Hildewaerde : IGP III A 83

 

Rudi Hansen met Ouzo van de Hildewaerde : IGP III A 57

 

Rudi Hansen met Ouzo van de Hildewaerde : IGP III A 95

 

Rudi Hansen met Ouzo van de Hildewaerde : IGP III A 81

 

Aankeuring Hauweycken :

Georges Leyssens met Paris van Santamar : KKL 2020/2021

Johan Vos met Onah van de Hildewaerde : KKL 2020/2021

Peter Stas met Nora Vom Haus Hagendoorn ( geleider Jari ) : KKL Levenlang

 

Rudi Hansen met Ouzo van de Hildewaerde : IGP III A 85

 

Belgisch Kampioenschap 2019 :

Chloé Ngeow met Pixel von der Daelenberghütte : IGP III 92 - 67 - 39 = 198

 

De Kort Francine met Sargon vom Lappwald : BH Geslaagd

De Kort Francine met Ownah van Scoonsele : IGP III 90 - 84 - 80 = 254

 

De Kort Francine met Sargon vom Lappwald : BOP 2 70/100

 

De Kort Francine met Sargon vom Lappwald : BOP 2 examen Geslaagd

De Kort Francine met Sargon vom Lappwald : BOP 1 81/100

De Kort Francine met Ownah Van Scoonsele : BOP 3 95/100

 

Helzoldtrofee 2019 :

Peter Stas met Yada Vom Haus Hagendoorn ( geleider Jari ) : 2de plaats Veel belovend

Peter Stas met Tess Vom Haus Hagendoorn ( geleider Jari ) : 3de plaats Veel belovend

Peter Stas met Xella Vom Haus Hagendoorn ( geleider Jari ) : 2de plaats Veel belovend

Raf Claes met Rambo Von der Daelenberghütte ( geleider Igor ) : 3de plaats Belovend

Femke Plessers met Raine von der Daelenberghütte : 17de plaats Voldoende

Francine De Kort met Sargon Vom Lappwald ( geleider Chloé ): 4de plaats G

Marleen Truyen met Purdy Van 't Genzokehuis ( geleider Jari ) : 2de plaats ZG met certificaat conformiteit aan de rasstandaard

Johan Vos met Onah Van de Hildewaerde : 4de plaats ZG

Chloé Ngeow met Pixel von der Daelenberghütte ( geleider Jari ) : 8ste plaats G

Peter Stas met Zumi Vom Haus Wendl : 3de plaats U

Georges Leyssens met Paris von Santamar ( geleider Jari ) : 1ste plaats U

Francine De Kort met Ownah Van Scoonsele ( geleider José ): 2de plaats G

 

Johan Vos met Onah Van de Hildewaerde : IGP III 94 - 80 - 82 - 256

 

Chloé Ngeow met Pixar von der Daelenberghütte : IGP I A 98

Chloé Ngeow met Pixel von der Daelenberghütte : IGP III 97 - 88 - 85 - 270

Leyssens Georges met Paris van Santamar : IGP II DQ

De Kort Francine met Ownah Van Scoonsele : IGP III 83 - 86 - 83 - 252

 

Duitse Herder weekend 2019 :

Chloé Ngeow met Pixel von der Daelenberghütte : IGP II 1ste plaats 92 - 93 - 91 - 276

Ludo Van Den bosch met Nitro v. d. Daelenberghütte : 23ste plaats 60 - 73 - 80 - 213

Fernandez-Garcia José met Noa von der Daelenberghütte : 26ste plaats 26 - 80 - 70 - 176

 

Vrancken Mathias met Rayca van Esblokhof : Sociale test

Vos Johan met Onah van de Hildewaerde : Sociale test

Smeets Filip met Prada von der Daelenberghütte : Sociale test

Steenaerts Armand met Pee von der Daelenberghütte : Sociale test

Chloé Ngeow met Juna von der Daelenberghütte : Sociale test

Leyssens Georges met Paris van Santamar : Sociale test

Sevens Jan met Raine von der Daelenberghütte : Sociale test

Truyen Marleen met Purdy van 't Genzokehuis : Sociale test

Chloé Ngeow met Pixar von der Daelenberghütte : Sociale test

Birte Vaes met Nina van 't Genzokehuis : Sociale test

Rediers Luc met Henni Mapet : Sociale test

Vandecruys Geert met Lisa of arne's Place : Sociale test

Fransen Stijn met Quna voon der Daelenberghütte : Sociale test

Chloé Ngeow met Pixel von der Daelenberghütte : Sociale test

 

Leyssens Georges met Paris van Santamar : IGP I 81 - 76 - 80 - 237

 

Peter Stas met Otiz vom Santamar ( geleider Jari ): KKL levenlang

De Kort Francine met Ownah Van Scoonsele : KKL 2020-2021

 

Limburgskampioenschap:

José Fernandez-Garcia met Noa von der Daelenberghütte : IGP III 5de plaats 94 - 81 - 72 - 247

 

Wintretrofee Minderhout:

Peter Stas met Tess vom Haus Haagendoorn ( geleider Jari ): Babyklas teven 4de plaats Veelbelovend

Peter Stas met Zara vom Haus Haagendoorn : Babyklas teven 5de plaats Veelbelovend

Peter Stas met Jessy vom Haus Haagendoorn : Openklas teven 4de plaats ZG

Peter Stas met Otiz vom Santamar : Gebruiksklas teven 4de plaats U

 

Chloé Ngeow met Pixel von der Daelenberghütte : IGP II 95 - 90 - 91 - 276

Ludo Van Den bosch met Nitro von der Daelenberghütte : IGP III 70 - 91 - 86 - 247

José Fernandez-Garcia met Noa von der Daelenberghütte : IGP III 82 - 88 - 81 - 251

Francine De Kort met Ownah Van Scoonsele : IGP III 73 - 92 - 85 - 250

 

Wedstrijd februari 2019:

Geleider

Hond

 

A

B

C

Tot.

Willems Luc

Valmont ze Stribrneho Kamene

BH

Geslaagd

Smeets Filip

Prada von der Daelenberghütte

BH

Niet geslaagd

Gerber Peter

Qid van de Gulderij

BH

Geslaagd

Stuer Gerard

Arek z Mandragory

IGP I

95

78

88

261

Letellier Patrick

Orfe

IGP I

DQ

DQ

Stuer Gerard

O'Luna van Esblokhof

IGP I

DQ

DQ

Ngeow Chloé

Pixel von der Daelenberghütte

IGP 2

95

90

91

276

Gendarme Jean

Otti von der Daelenberghütte

IGP II A

81

81

Van de Bosch Ludo

Nitro von der Daelenberghütte

IGP III

70

91

86

247

Fernandez-Garcia José

Noa von der Daelenberghütte

IGP III

82

88

81

251

Van Herck Karel

Odin vom Ratseneheim

IGP III

13

72

90

175

Stiers Ferdinand

Pax van Corminahof

IGP III

74

90

83

247

De Kort Francine

Ownah Van Scoonsele

IGP III

73

92

85

250

Gerber Peter

Nate Von Spitzbubezwinger

IGP III A

97

97